Болгарка Bosch GWS 24-230 JZ Professional 06018C3300
Фото 7 |
Bosch GWS 24-230 JZ Professional 06018C3300 |
|
Потужна професійна болгарка для роботи з оснасткою великого розміру (діаметром 230 мм). Інструмент оснащений двигуном на 2400 Вт (корисна потужність 1600 Вт), що забезпечує продуктивну роботу при виконанні зачисних, шліфувальних та відрізних операцій. Для комфортної та безпечної роботи у болгарки Bosch GWS 24-230 JZ Professional є функція «плавний пуск» (виключає ривки при включенні двигуна), захист від випадкового включення та 3-позиційна рукоятка з енергопоглинаючими вставками Vibration Control. Система Cyclon Tech видаляє до 90% пилу з повітря, що використовується для охолодження електромотора, що забезпечує високу надійність та великий термін служби двигуна. Модуль електронного захисту двигуна вимикає інструмент під час перегріву або перевантаження, виключаючи можливість перегорання обмоток при інтенсивній роботі з великими навантаженнями.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bosch 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bosch.
Купити Bosch GWS 24-230 JZ Professional 06018C3300
Усі ціни 11 →Bosch Professional szlifierka kątowa GWS 24-230 JZ 2 400 W prędkość obroto | 706 zł |
Bosch GWS 24-230 JZ PROFESSIONAL ANGLE GRINDER | 984 zł |
Bosch Professional GWS 24-230 JZ - Szlifierka kątowa (06018C3300) | 842 zł |
Szlifierka kątowa BOSCH GWS 24-230 JZ | 880 zł |
Szlifierka kątowa BOSCH GWS 24-230 JZ | 880 zł |