Болгарка Metabo WE 24-230 MVT 606469000
Фото 4 |
Metabo WE 24-230 MVT 606469000 плавний пуск кнопка, що фіксується, і безключова заміна плавний пуск фиксируемая кнопка |
|
У моделі W 24-230 MVT немає плавного пуску, а в моделі WE 24-230 MVT є плавний пуск, електронний захист двигуна і запобіжна муфта
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Metabo 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Metabo.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Metabo WE 24-230 MVT 606469000
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
WE 24-230 MVT 606469000 Amoladora angular 6.06469.00 | 1 180 zł |
Metabo Metabo Szlifierka kątowa 230mm 2200w we 24-230 mvt | 1 142 zł |
Szlifierka kątowa METABO606469000 | 954 zł |
Модификації Metabo WE 24-230 MVT 606469000
Ціни на Metabo WE 24-230 MVT 606469000 |
---|---|---|---|---|
Metabo WE 24-230 MVT Quick 606470000 | від 1 010 zł | 1 пропозиція | ||
Metabo WE 24-230 MVT 606469000 | від 954 zł | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →