Болгарка Metabo WE 26-230 MVT Quick 606475000
Фото 4 |
Metabo WE 26-230 MVT Quick 606475000 |
|
У моделі W 26-230 MVT немає плавного пуску, а в моделі WE 26-230 MVT Quick є плавний пуск, електронний захист двигуна, запобіжна муфта і безключова заміна диска
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Metabo 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Metabo.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Metabo WE 26-230 MVT Quick 606475000
Усі ціни 8 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
WE 26-230 MVT Quick 606475000 Amoladora angular | 1 325 zł |
Metabo WE 26-230 MVT Quick | 968 zł |
Metabo We 26-230 Mvt Angle Zielony,Czerwony,Posrebrzany 606475000 | 1 036 zł |
Metabo Metabo Szlifierka kątowa 230mm 2600w we 26-230 mvt quick | 1 231 zł |
Szlifierka Metabo WE 26-230 MVT Quick | 996 zł |
ще 3 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →