Szlifierka Metabo WE 26-230 MVT Quick 606475000
Zdjęcia 4 |
Metabo WE 26-230 MVT Quick 606475000 |
|
Model W 26-230 MVT nie posiada miękkiego startu, a model WE 26-230 MVT Quick posiada miękki start, elektroniczne zabezpieczenie silnika, sprzęgło przeciążeniowe i bezkluczową wymianę tarczy
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Metabo 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Metabo.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Metabo WE 26-230 MVT Quick 606475000
Wszystkie ceny 8 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
WE 26-230 MVT Quick 606475000 Amoladora angular | 1 325 zł |
Metabo WE 26-230 MVT Quick | 968 zł |
Metabo We 26-230 Mvt Angle Zielony,Czerwony,Posrebrzany 606475000 | 1 036 zł |
Metabo Metabo Szlifierka kątowa 230mm 2600w we 26-230 mvt quick | 1 231 zł |
Szlifierka Metabo WE 26-230 MVT Quick | 996 zł |
pokaż 3 oferty
PolecamyPorównaj w tabeli →