Szlifierka Bosch GWS 12V-76 Professional 06019F200B
Wideo 3Zdjęcia 4 |
Bosch GWS 12V-76 Professional 06019F200B |
|
Model 06019F2000 jest dostarczany bez akumulatora, ładowarki i etui, model 06019F2002 zawiera dwa akumulatory (2,5 Ah), ładowarkę i walizkę, a model 06019F200B zawiera dwa akumulatory (3 Ah), ładowarkę i etui
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Bosch 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Bosch.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Bosch GWS 12V-76 Professional 06019F200B
Wszystkie ceny 12 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Bosch Professional system 12V akumulatorowa szlifierka kątowa GWS 12V-76 2 | 888 zł |
Bosch Professional GWS 12V-76 - Akumulatorowa szlifierka kątowa (06019F200 | 1 194 zł |
Bosch GWS 12V-76 DO-NARZ-BOS-0177 | 1 039 zł |
Szlifierka kątowa BOSCH Professional GWS 12V-76 06019F200B | 1 089 zł |
Szlifierka kątowa BOSCH Professional GWS 12V-76 06019F200B | 1 089 zł |
pokaż 7 ofert
Wideo recenzje
Modyfikacje Bosch GWS 12V-76 Professional 06019F200B
Ceny na Bosch GWS 12V-76 Professional 06019F200B |
---|---|---|---|---|
Bosch GWS 12V-76 Professional 06019F2000 | od 549 zł | 9 oferty | ||
Bosch GWS 12V-76 Professional 06019F200C | od 1 194 zł | 2 oferty | ||
Bosch GWS 12V-76 Professional 06019F200B | od 888 zł | 12 oferty | ||
Bosch GWS 12V-76 Professional 06019F2003 | od 561 zł | 4 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →