Szlifierka mimośrodowa Bosch GEX 185-LI Professional 06013A5020
Zdjęcia 14 |
Bosch GEX 185-LI Professional 06013A5020 akum. brakwalizka / akum. 1 szt. 4 Ah |
|
Akumulatorowa maszyna mimośrodowa przeznaczona do szlifowania papierami ściernymi o średnicy 125 mm. Narzędzie wyposażone jest w silnik bezszczotkowy z zabezpieczeniem przed przeciążeniem. Częstotliwość skoków można regulować w zakresie 12 000 – 20 000 skoków/min. Amplituda ruchów platformy wynosi 2,5 mm. Maszyna mimośrodowa Bosch GEX 185-LI Professional wyposażona jest w stałą elektronikę – moduł zapewniający stabilną prędkość obrotową silnika, pomimo zmian obciążenia narzędzia. Wbudowany system tłumienia drgań odciąża dłonie użytkownika i pozwala na dłuższą pracę bez przerw. Do maszyny dołączony jest materiałowy odpylacz zbierający produkty szlifowania. W tej konfiguracji narzędzie dostarczane jest bez akumulatora i ładowarki. Do obsługi niezbędny będzie akumulator należący do platformy akumulatorowej Bosch Professional 18 V.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Bosch 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Bosch.
Kup Bosch GEX 185-LI Professional 06013A5020
Wszystkie ceny 11 →Bosch Professional GEX 185-LI - Szlifierka mimośrodowa (06013A5020) | 439 zł |
Szlifierka mimośrodowa BOSCH Professional GEX 185-LI | 392 zł |
Szlifierka mimośrodowa 18V GEX 185-LI Bosch / bez aku | 439 zł |
Bosch Bosch Szlifierka mimośrodowa 18v gex 185-li solo | 555 zł |
Modyfikacje Bosch GEX 185-LI Professional 06013A5020
Ceny na Bosch GEX 185-LI Professional 06013A5020 |
---|---|---|---|---|
Bosch GEX 185-LI Professional 06013A5020 | od 379 zł | 11 oferty | ||
Bosch GEX 185-LI Professional 06013A5021 | od 1 044 zł | 1 oferta |