Ексцентрикова шліфмашина Bosch GET 75-150 Professional 0601257100
Фото 5 |
Bosch GET 75-150 Professional 0601257100 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bosch 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bosch.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Bosch GET 75-150 Professional 0601257100
Усі ціни 12 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Bosch GET 75-150 Professional Random Orbit Sander | 2 233 zł |
Bosch Professional GET 75-150 - Szlifierka mimośrodowa (0601257100) | 1 968 zł |
Szlifierka mimośrodowa BOSCH Professional GET 75-150 0601257100 | 2 040 zł |
Bosch Bosch Szlifierka mimośrodowa 750w 150mm get 75-150 | 2 237 zł |
ще 7 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →