Szlifierka Bosch PSS 200 AC 0603340120
Zdjęcia 6 |
Bosch PSS 200 AC 0603340120 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Bosch 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Bosch.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Bosch PSS 200 AC 0603340120
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Bosch PSS 200A | 307 zł |
Bosch Professional Pss 200 A Orbital Sander Posrebrzany 603340000 | 297 zł |
Szlifierka Oscylacyjna Pss 200AC Bosch Walizka | 279 zł |
Szlifierka oscylacyjna Bosch PSS 200 AC 200 W 0.603.340.120 | 365 zł |
Szlifierka oscylacyjna przewodowa Bosch PSS200AC 93 x 182 mm 200W | 239 zł |
Bosch Professional Pss 200 Ac Orbital Sander Posrebrzany 603340100 | 278 zł |
Modyfikacje Bosch PSS 200 AC 0603340120
Ceny na Bosch PSS 200 AC 0603340120 |
---|---|---|---|---|
Bosch PSS 200 AC 0603340120 | od 239 zł | 6 oferty | ||
Bosch PSS 250 AE 0603340220 | od 405 zł | 4 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →