Szlifierka Bosch PWS 850-125 06033A270B
Wideo 1Zdjęcia 6 |
Bosch PWS 850-125 06033A270B |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Bosch 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Bosch.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Bosch PWS 850-125 06033A270B
Wszystkie ceny 8 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Szlifierka kątowa BOSCH PWS 850-125 06033A270BSzlifierka kątowa PWS 850-125 z wydajnym silnikiem do różnego rodzaju prac związanych z majsterkowaniem Electro.plZłóż skargę | 410 zł |
Szlifierka kątowa BOSCH PWS 850-125 06033A270BSzlifierka kątowa PWS 850-125 z wydajnym silnikiem do różnego rodzaju prac związanych z majsterkowaniem Avans.plZłóż skargę | 410 zł |
Szlifierka kątowa BOSCH PWS 850-125 06033A270BSzlifierka kątowa PWS 850-125 z wydajnym silnikiem do różnego rodzaju prac związanych z majsterkowaniem Mediaexpert.plZłóż skargę | 410 zł |
Szlifierka Bosch PWS 850-125 | 314 zł |
Bosch Professional Pws 850-125+avg Angle Grinder Posrebrzany 06033A270BSpecjalizacja:- Ochrona restartu: Tak- Blokada wrzeciona: TakWydajność:- Średnica dysku ściernego: 12,5 cm- Prędkość jałowa (... więcejmaks): 12000 obr./minMoc:- Moc wejściowa: 850 W- Źródło zasilania: ACWaga i wymiary:- Szerokość: 76 mm- Wysokość: 104 mm- Głębokość: 263 mm- Waga: 1,8 kg BricoINNDostawa: w Polsce Złóż skargę | 451 zł |
pokaż 3 oferty
Seria Bosch DIY (do domu, zielone)
od 614 zł
1900 W, 135 bar, nasadki: uniwersalna 3 w 1, pianownica, pobieranie wody, waga 7.9 kg
od 501 zł
sieciowe, 1300 W, szerokość robocza 34 cm, ustawień długości: 5, worek 40 l, waga 12 kg
od 767 zł
pionowa, 1400 W, do 28000 obr./min, długość skoku: 55 mm, miękki start, frez, regulacja głębokości frezowania, podświetlenie
od 2 152 zł
elektryczny, gałęzie i liście, 2500 W, do 230 kg/h, system: bębnowy, bieg wsteczny
od 254 zł
nożyce do żywopłotu, sieciowe, 420 W, protokół komunikacyjny 450 mm
od 624 zł
elektryczne, 3000 W, pojemność worka: 50 l, dmuchawa, ssanie, rozdrabnianie
od 452 zł
pistolet natryskowy, elektryczny, 650 W, zużycie 0.3 l/min, dysza 2.4 mm, zbiornik: 1000 ml, zewnętrzna sprężarka
od 535 zł
łańcuchowa, piła elektryczna, 1800 W, brzeszczot 350 mm, skok łańcucha 3/8 ", bezkluczowe napinanie, waga 4.2 kg
od 468 zł
620 W, od 500 skok/min, do 3100 skok/min, długość skoku: 23 mm, skok wahadła, wydmuch wiórów, podświetlenie, walizka, waga: 2.1 kg
od 189 zł
wiertarka, pistoletowa, 570 W, 3000 obr./min, 1 bieg, uchwyt: kluczykowy, Ø 13 mm, tryb udarowy, zmiana kierunku obrotów, źródło zasilania: sieciowe (230 V), walizka
od 565 zł
struganie: szerokość 82 mm, głębokość 2 mm, 680 W, dwustronne noże, stopka parkująca, dwustronny wyrzut wiórów
od 124 zł
200 W, jądro: 11 mm, grzanie: w 7 min, do 200 °C, okres pełnienia obowiązków: 20 g/min, blokada kapania
od 307 zł
niwelator laserowy, zasięg: 12 m, dokładność 0.6 mm/m, laser: zielony, klasa 2
od 459 zł
szlifierka mimośrodowa, 270 W, tarcza tnąca 125 mm, 2000 – 12000 obr./min, częstotliwość 4000 – 24000 liczba/min, amplituda 4 mm, regulacja obrotów, walizka, pojemnik na kurz
od 476 zł
wiercenie udarowe, 5000 ud/min, bez udaru, 2000 obr./min, dłutowanie, 600 W, 1.9 J, waga 2.2 kg
od 399 zł
zszywacz (2 w 1), stykowy, elektryczny, 30 strzałów/min, podwójne wbijanie, zabivanie ocheredyu, zszywka: szerokość do 11.4 mm, długość do 14 mm, gvozd: długość do 14 mm, Ø do 1.2 mm
od 400 zł
1500 W, 120 bar, nasadki: lanca, dysza rotacyjna, pianownica, pobieranie wody, waga 4.7 kg
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →
od 329 zł
szlifierka kątowa, 950 W, tarcza tnąca 125 mm, 12000 obr./min, rękojeść dodatkowa
od 276 zł
szlifierka kątowa, 800 W, tarcza tnąca 125 mm, 11500 obr./min, płynny rozruch, rękojeść dodatkowa
od 327 zł
szlifierka kątowa, 850 W, tarcza tnąca 125 mm, 3000 – 11500 obr./min, płynny rozruch, regulacja obrotów, elektroniczne zabezpieczenie silnika, rękojeść dodatkowa
od 340 zł
szlifierka kątowa, 750 W, tarcza tnąca 115 mm, 12000 obr./min, rękojeść dodatkowa
od 278 zł
szlifierka kątowa, 900 W, tarcza tnąca 125 mm, 2800 – 11000 obr./min, regulacja obrotów, rękojeść dodatkowa
od 352 zł
szlifierka kątowa, 800 W, tarcza tnąca 115 mm, 11800 obr./min, płynny rozruch, rękojeść dodatkowa
od 339 zł
szlifierka kątowa, 880 W, tarcza tnąca 125 mm, 11000 obr./min, rękojeść dodatkowa
od 350 zł
szlifierka kątowa, 750 W, tarcza tnąca 115 mm, 11000 obr./min, rękojeść dodatkowa
od 225 zł
szlifierka kątowa, 900 W, tarcza tnąca 125 mm, 12000 obr./min, rękojeść dodatkowa, walizka
od 259 zł
szlifierka kątowa, 840 W, tarcza tnąca 125 mm, 11000 obr./min, rękojeść dodatkowa
od 275 zł
szlifierka kątowa, 800 W, tarcza tnąca 125 mm, 12000 obr./min, rękojeść dodatkowa
od 347 zł
szlifierka kątowa, 850 W, tarcza tnąca 115 mm, 12000 obr./min, płynny rozruch, rękojeść dodatkowa, walizka