Szlifierka mimośrodowa Bosch GEX 40-150 Professional 060137B202
Zdjęcia 4 |
Bosch GEX 40-150 Professional 060137B202 bez walizkawalizka |
|
Szlifierka mimośrodowa o mocy 400 W. Średnica platformy szlifierskiej wynosi 150 mm. Podkładka Multi-Hole Pad posiada zwiększoną ilość otworów, co pomaga szybko i skutecznie usunąć kurz z czyszczonej powierzchni. Zakres ruchu wynoszący 4 mm nadaje się zarówno do szlifowania zgrubnego, jak i wykańczającego. Aby dostosować się do różnych materiałów, narzędzie wyposażone jest w regulator częstotliwości (umożliwia regulację częstotliwości skoków platformy w zakresie 11 000 - 24 000 obr/min).
Dzięki obecności stałej elektroniki, prędkość obrotowa utrzymuje się na zadanym poziomie nawet przy zmianie obciążenia narzędzia. Powierzchnia korpusu oraz przedni i tylny uchwyt zostały pokryte gumowymi nakładkami, zapewniającymi wygodny chwyt. Szlifierka mimośrodowa Bosch GEX 40-150 Professional posiada także wbudowany system antywibracyjny, który zmniejsza zmęczenie użytkownika i pozwala na dłuższą pracę bez przestojów. Narzędzie wyposażone jest w wysokiej jakości długi przewód (4 m), który nie krępuje ruchów. W zestawie worek przeciwkurzowy.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Bosch 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Bosch.
Kup Bosch GEX 40-150 Professional 060137B202
Wszystkie ceny 10 →Bosch Professional Szlifierka mimośrodowa GEX 40-150 - Szlifierka mimośrod | 1 215 zł |
Szlifierka mimośrodowa BOSCH GEX 40-150 060137B202 | 1 290 zł |
Bosch Bosch Szlifierka mimośr.gex 40-150 | 1 415 zł |
Szlifierka mimośrodowa BOSCH GEX 40-150 060137B202 | 1 290 zł |
Modyfikacje Bosch GEX 40-150 Professional 060137B202
Ceny na Bosch GEX 40-150 Professional 060137B202 |
---|---|---|---|---|
Bosch GEX 40-150 Professional 060137B202 | od 1 125 zł | 11 oferty | ||
Bosch GEX 40-150 Professional 060137B201 | od 1 250 zł | 3 oferty |