Szlifierka mimośrodowa Bosch GEX 125-1 AE Professional 0601387500
Wideo 12Zdjęcia 11 |
Bosch GEX 125-1 AE Professional 0601387500 arkusz szlifierski walizka 3 arkusze ścierne |
|
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Bosch 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Bosch.
Kup Bosch GEX 125-1 AE Professional 0601387500
Wszystkie ceny 9 →Bosch GEX 125-1 AE Professional | 704 zł |
Bosch Professional GEX 125-1 AE - Szlifierka mimośrodowa (0601387500) | 627 zł |
Szlifierka mimośrodowa BOSCH Professional GEX 125-1 AE 0601387500 | 527 zł |
Szlifierka mimośrodowa BOSCH Professional GEX 125-1 AE 0601387500 | 521 zł |
Niemieckie podejście do orbitali
Bosch GEX 125-1 AE to narzędzie do wykańczania i szlifowania stosunkowo małych powierzchni. Szlifierka posiada czułą regulację prędkości, która pozwala na dokładne dostrojenie trybu pracy zgodnie z charakterystyką obrabianego materiału. Moc 250 w może niektórym nie wydawać się zbyt poważna, ale w rzeczywistości wystarcza do wszystkich zadań, które są wykonywane przy użyciu maszyn orbitalnych 125 mm. Należy jednak pamiętać, że produktywność i efektywność pracy zależą bezpośrednio od jakości tarcz szlifierskich i polerskich. Dlatego warto używać tylko wysokiej jakości materiałów ściernych.
Ciche i czyste miejsce pracy
Urządzenie lekko wibruje i nie nagrzewa się zbytnio nawet pod obciążeniem. Maszyna jest wystarczająco lekka (1,3 kg) i cicha. Dzięki ergonomicznym, gumowanym uchwytom i przemyślanemu wyważeniu ręka trzymająca narzędzie nie męczy się podczas pracy. Długi kabel zasilający (prawie 4 m) pozwala na swobodne przemieszczanie się z jednego miejsca pracy do drugiego. Problemy pojawiają się tylko w przypadku hamulca tarczowego, który u wielu użytkowników szybko się psuje.
Jakość odpylania jest godna pochwały. Ponad 75% produktów szlifierskich trafia do plastikowego pojemnika na kurz z plisowanym mikrofiltrem. Podłączając odkurzacz przemysłowy, można uzyskać prawie całkowite usuwanie kurzu.
Maszyna dla profesjonalistów i doświadczonych amatorów
Szlifierki oscylacyjne firmy Bosch są idealne do użytku profesjonalnego lub aktywnego użytkowania w domowym warsztacie. W szczególności Bosch GEX 125-1 AE będzie dobrym zakupem, jeśli planujesz zajmować się produkcją i renowacją mebli, drobną stolarką lub niezbyt intensywną konstrukcją. Ale dla budowniczych, którzy szukają niezawodnej maszyny orbitalnej do czyszczenia i szlifowania dużych powierzchni, takich jak podłogi i ściany, lepiej kupić mocniejsze urządzenie - na przykład model Bosch GEX 125-150 AVE Professional 060137B102 z 400 Silnik W.
Modyfikacje Bosch GEX 125-1 AE Professional 0601387500
Ceny na Bosch GEX 125-1 AE Professional 0601387500 |
---|---|---|---|---|
Bosch GEX 125-1 AE Professional 0601387500 | od 521 zł | 9 oferty | ||
Bosch GEX 125-1 AE Professional 0601387504 | od 778 zł | 1 oferta |