Zestaw elektronarzędzi Bosch GSR 120-LI + GDR 120-LI Professional 06019G8023
Bosch GSR 120-LI + GDR 120-LI Professional 06019G8023 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Bosch 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Bosch.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Bosch GSR 120-LI + GDR 120-LI Professional 06019G8023
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Wiertarko-Wkrętarka Akumulatorowa Gsr 120-Li 2*2.0*Ah+Gdr120 Bosch | 881 zł |
Zestaw elektronarzędzi BOSCH Professional 06019G8023 GSR 120-LI + GDR 120- | 820 zł |
Zestaw elektronarzędzi Bosch 6-elementowy (0.601.9G8.023) | 820 zł |
Zestaw Wkrętarka Gsr 120-LI Zakrętarka Gdr 120-LI Bosch 2x2,0Ah Walizka | 759 zł |
Zestaw elektronarzędzi BOSCH Professional 06019G8023 GSR 120-LI + GDR 120- | 820 zł |
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →