Szlifierka Bosch GSS 160-1 A Professional 06012A2200
Wideo 2Zdjęcia 2 |
Bosch GSS 160-1 A Professional 06012A2200 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Bosch 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Bosch.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Bosch GSS 160-1 A Professional 06012A2200
Wszystkie ceny 8 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Bosch GSS 160-1 A Multi + walizka DO-NARZE-BOS-335 | 689 zł |
Bosch Professional GSS 160 Multi - Szlifierka oscylacyjna (06012A2300) | 734 zł |
Szlifierka oscylacyjna BOSCH Professional GSS 160-1 A Multi 06012A2300 | 679 zł |
Bosch Bosch Szlifierka oscylacyjna 180w 3-stopy l-boxx gss 160-1 a multi | 888 zł |
pokaż 3 oferty
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →