Szlifierka Bosch GWS 9-125 S Professional 0601396102
Wideo 2Zdjęcia 3 |
Bosch GWS 9-125 S Professional 0601396102 bez bezkluczykowej wymiany bez ochrony przed i bezkluczykowa wymiana, napęd na wiele kół |
|
Kompaktowa szlifierka kątowa średniej mocy renomowanego światowego producenta wysokiej jakości elektronarzędzi profesjonalnych i domowych. Jest zamiennikiem popularnej szlifierki kątowej Bosch GWS 850 CE, od której różni się zwiększoną mocą silnika elektrycznego oraz bardziej ergonomiczną konstrukcją. Zaprojektowany do aktywnego użytkowania w trybie gęsto obciążonym. Jest w stanie wydajnie i szybko ciąć stal, metale kolorowe i ich stopy o różnej wytrzymałości/gęstości, kamień, beton i inne twarde materiały mineralne.
Ponadto doskonale radzi sobie z zadaniami szlifowania i czyszczenia metalu/kamienia. Szlifierka kątowa Bosch GWS 9-125 S Professional 0601396102 jest wyposażona w silnik kolektorowy o długiej żywotności 900 W i mocy wału 450 W. Zapewnia wysoką prędkość obrotową i przyzwoity moment obrotowy, aby utrzymać stałą wydajność maszyny. Do regulacji prędkości obrotowej przewidziany jest regulator elektroniczny, który pozwala na jej zmianę w zakresie od 2800 do 11000 obr./min. Narzędzie współpracuje z tarczami o średnicy 125 mm i szczotkami o średnicy 75 mm. Łożyska, stojan i wirnik silnika są zabezpieczone przed działaniem pyłu ściernego. Posiada system stabilizacji prędkości obrotowej pod obciążeniem oraz funkcję miękkiego startu.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Bosch 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Bosch.
Kup Bosch GWS 9-125 S Professional 0601396102
Wszystkie ceny 23 →Szlifierka kątowa BOSCH Professional GWS 9-125 S 0601396102 | 279 zł |
Bosch GWS 9-125 S DO-NARZ-BOS-0017 | 339 zł |
Bosch Professional GWS 9-125 S - Szlifierka kątowa (0601396102) | 377 zł |
Szlifierka kątowa BOSCH Professional GWS 9-125 S 0601396102 | 279 zł |
GWS9-125S Szlifierka kątowa BOSCH 900W 125mm z regulacją obrotów | 331 zł |
Modyfikacje Bosch GWS 9-125 S Professional 0601396102
Ceny na Bosch GWS 9-125 S Professional 0601396102 |
---|---|---|---|---|
Bosch GWS 9-125 S Professional 0601396102 | od 278 zł | 23 oferty | ||
Bosch GWS 9-125 S Professional 0601396123 | od 286 zł | 6 oferty |