Szlifierka Metabo W 1100-125 601237010
Zdjęcia 5 |
Metabo W 1100-125 601237010 |
|
Model 601237010 bez zabezpieczenia przed przypadkowym uruchomieniem, w modelu 601237000 zabezpieczenie przed przypadkowym uruchomieniem, a w modelu 601237500 zabezpieczenie przed przypadkowym uruchomieniem oraz dodatkowa etui w zestawie
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Metabo 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Metabo.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Metabo W 1100-125 601237010
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Metabo W 1100-125 - angle grinder | 379 zł |
Metabo W 1100-125 Disc Grinder Zielony 603614000 | 365 zł |
Szlifierka kątowa METABO, 1100W, 125 mm, W 1100-125 | 473 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →