Szlifierka Metabo WEV 850-125 603611000
Zdjęcia 5 |
Metabo WEV 850-125 603611000 |
|
Niezawodna i wszechstronna kompaktowa szlifierka kątowa (szlifierka) z silnikiem średniej mocy od znanego na całym świecie niemieckiego producenta profesjonalnych i domowych ręcznych elektronarzędzi. Jest pozycjonowany jako produkt w średniej cenie do użytku profesjonalnego. Łatwo i szybko radzi sobie z imponującą ilością pracy. Dzięki solidnemu silnikowi elektrycznemu i wytrzymałej przekładni kątowej w odlewanej aluminiowej obudowie może pracować przez długi czas w trybie obciążonym.
Znajduje zastosowanie jako skuteczne narzędzie tnące lub szlifierskie przy obróbce kamienia naturalnego i sztucznego, stali konstrukcyjnych i stopowych, betonu i innych twardych materiałów mineralnych. Ważną zaletą szlifierki kątowej Metabo WEV 850-125 603611000 jest jej kompaktowy rozmiar, umożliwiający obsługę jedną ręką oraz niewielka waga 1,9 kg. Silnik o mocy 850 watów generuje imponującą moc mechaniczną na wale 480 watów.
Narzędzie jest przystosowane do użycia tarcz o średnicy 125 mm, które obracają się z prędkością do 11.500 obr./min na biegu jałowym (do 7000 obr./min pod obciążeniem). Chłodzenie silnika jest wymuszone powietrzem, a uzwojenia są niezawodnie chronione przed uszkodzeniem przez cząstki ściernego pyłu i śmieci. Istnieje elektroniczne zabezpieczenie przeciążeniowe silnika i system bezstopniowy.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Metabo 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Metabo.
Kup Metabo WEV 850-125 603611000
Wszystkie ceny 7 →Metabo Szlifierka kątowa WEV 850-125 603611000 karton z regulacją prędkośc | 325 zł |
Metabo WEV 850-125 DO-EL-SZL-MBO-217 | 359 zł |
Metabo Metabo Szlifierka kąt.125 /wev 850-125 reg. obr. | 420 zł |
Szlifierka Metabo WEV 850-125 | 341 zł |
SZLIFIERKA KĄTOWA 850W METABO WEV 850-125 603611000 | 337 zł |
Szlifierka kątowa przewodowa 125 mm 850W WEV 850-125 Metabo | 329 zł |
Szlifierka kątowa Metabo WEV 850-125 | 389 zł |