Болгарка Bosch GWS 9-125 S Professional 0601396123
Відео 2Фото 3 |
Bosch GWS 9-125 S Professional 0601396123 без захисту від вкл. і безключової заміни, диск Multi Wheel немає безключової заміни |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bosch 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bosch.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Bosch GWS 9-125 S Professional 0601396123
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Bosch Professional GWS 9-125 S szlifierka ręczna niebieska 0601396123 | 445 zł |
Bosch Bosch Szlifierka kątowa 125mm 900w gws 9-125s + tarcza multi wheel | 445 zł |
Szlifierka Kątowa 900W 125mm Gws 9-125 S Bosch | 286 zł |
Szlifierka Kątowa 125Mm Gws 9-125 S + Multi Wheel 125Mm Bosch Niebieski | 377 zł |
SZLIFIERKA KĄTOWA 125MM GWS 9-125 S + MULTI WHEEL 125MM | 423 zł |
Відеоогляди
Модификації Bosch GWS 9-125 S Professional 0601396123
Ціни на Bosch GWS 9-125 S Professional 0601396123 |
---|---|---|---|---|
Bosch GWS 9-125 S Professional 0601396123 | від 286 zł | 5 пропозицій | ||
Bosch GWS 9-125 S Professional 0601396102 | від 278 zł | 22 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →