Nożyce do żywopłotu Bosch AdvancedShear 18V-10 0600857000 (0600857000)
Wideo 1Zdjęcia 12 |
Bosch AdvancedShear 18V-10 0600857000 |
|
Wskaźnik poziomu baterii na uchwycie
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Bosch 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Bosch.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Bosch AdvancedShear 18V-10 0600857000
Wszystkie ceny 8 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Bosch AdvancedShear 18V-10 Nożyce do trawy bez akumulatora system 18 V ści | 253 zł |
Bosch Nożyce akumulatorowe Advanced Shear 20 cm | 370 zł |
Nożyce akumulatorowe do trawy i krzewów Advancedshear 18V-10 Bosch | 331 zł |
Nożyce akumulatorowe do trawy i krzewów 200mm AdvancedShear 18V-10 Bosch + | 426 zł |
Nożyce do trawy akumulatorowe 2w1 Bosch SOLO 18V | 385 zł |
pokaż 3 oferty
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →