Szlifierka Bosch GWS 12V-76 Professional 06019F2003
Wideo 3Zdjęcia 4 |
Bosch GWS 12V-76 Professional 06019F2003 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Bosch 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Bosch.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Bosch GWS 12V-76 Professional 06019F2003
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Bosch Professional system 12V akumulatorowa szlifierka kątowa GWS 12V-76 3 | 561 zł |
Bosch Professional Gws 12v-76 Set Cordless Niebieski,Czarny 06019F2003 | 742 zł |
AKUMUL. SZLIF. KĄTOWA 12V Bosch | 561 zł |
Szlifierka Bosch GWS 12V-76 | 775 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje Bosch GWS 12V-76 Professional 06019F2003
Ceny na Bosch GWS 12V-76 Professional 06019F2003 |
---|---|---|---|---|
Bosch GWS 12V-76 Professional 06019F2000 | od 492 zł | 10 oferty | ||
Bosch GWS 12V-76 Professional 06019F200C | od 1 194 zł | 2 oferty | ||
Bosch GWS 12V-76 Professional 06019F200B | od 888 zł | 12 oferty | ||
Bosch GWS 12V-76 Professional 06019F2003 | od 561 zł | 4 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →