Młot udarowy Bosch GSH 16-30 Professional (0611335100)
Wideo 13Zdjęcia 10 |
Bosch GSH 16-30 Professional |
|
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Bosch 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Bosch.
Kup Bosch GSH 16-30 Professional
Wszystkie ceny 7 →Młot wyburzeniowy BOSCH GSH 16-30 | 5 690 zł |
Młot wyburzeniowy BOSCH GSH 16-30 | 5 690 zł |
Bosch Bosch Młot wyburzeniowy uchwyt hex 30mm 1750w 41j 16,5kg gsh16-30 | 7 207 zł |
Bosch Professional Gsh 16-30 Professional Demolition Hammer Posrebrzany 61 | 5 463 zł |
Młot wyburzeniowy BOSCH GSH 16-30 0611335100 | 5 690 zł |
Młot wyburzeniowy udarowy Bosch GSH 16-30 Professional 0.611.335.100 | 8 261 zł |
Młot wyburzeniowy BOSCH GSH 16-30 | 6 061 zł |
Niemiecka marka Bosch produkuje wysokiej jakości elektronarzędzia domowe i profesjonalne, które mogą służyć przez wiele lat. Młot wyburzeniowy GSH 16-30 Professional charakteryzuje się niezawodnością, wydajnością, łatwością obsługi i bardzo wysoką ceną 1250 USD.
Wyrafinowany konstrukcja
Młot pneumatyczny w autorskim niebieskim kolorze należy do profesjonalnej linii modeli producenta, dlatego został zaprojektowany tak, aby mistrz mógł z łatwością i pewnie utrzymać ciężar 16,5 kg i nie odczuwać dużego obciążenia ciała. Zaimplementowany w modelu system antywibracyjny również zmniejsza negatywny wpływ.
Szeroka rękojeść umożliwia trzymanie młotka dwiema rękami podczas pracy ze szczególnie twardymi materiałami: betonem, kamieniem naturalnym. Dodatkowym ogranicznikiem jest uchwyt natynkowy z powierzchnią antypoślizgową, który można obracać o 360° i mocować w dowolnej pozycji.
Lanca dołączona do młotka jest włożona i bezpiecznie zamocowana w uchwycie SDS Hex o średnicy 30 mm bez użycia śrubokrętów lub kluczy.
Świetne możliwości
Młot pneumatyczny o energii uderzenia 41 J pracuje z prędkością 1300 uderzeń/min, dzięki czemu możliwe jest powalenie płyt chodnikowych, demontaż stopni, ścian, krawężników o wysokiej jakości. Deklarowana wydajność narzędzia to aż 13 ton betonu na dobę, co oznacza, że jest przystosowane do codziennych ciężkich obciążeń. Wygodna walizka na kółkach ułatwiająca transport.
Młot wyburzeniowy GSH 16-30 Professional został specjalnie zaprojektowany do codziennego użytku. Mimo wysokiej ceny zwraca się dzięki solidnej konstrukcji i wysokiej jakości materiałom. W przypadku potrzeb domowych i małej konstrukcji zakup takiego narzędzia nie jest początkowo racjonalny, jest to wybór wyłącznie profesjonalistów.