Szlifierka Ryobi R18AG-0 (5133001903)
Wideo 4Zdjęcia 7 |
Ryobi R18AG-0 akum. brakwalizka / akum. 2 szt. 4 Ah |
|
Ergonomiczna i stosunkowo kompaktowa akumulatorowa szlifierka kątowa (platforma Ryobi ONE +). Przeznaczony do pracy z tarczami ściernymi o średnicy 115 mm. Wykonany w wytrzymałej plastikowej obudowie, która ma nowoczesny ergonomiczny kształt i gumowaną powłokę GripZone poprawiającą chwyt. Charakteryzuje się dobrym momentem obrotowym i doskonałą niezawodnością. Jest pozycjonowany jako produkt średniej półki cenowej, przeznaczony do intensywnego użytku domowego i średnio aktywnego profesjonalnego.
Dzięki nowoczesnym obwodom i wysokiej jakości materiałom zapewnia przyzwoitą wydajność, a wytrzymałość szlifierki kątowej Ryobi R18AG-0 zadowoli każdego rzemieślnika. Przeznaczony do cięcia i szlifowania na sucho metalu (stal, stopy metali nieżelaznych), kamienia naturalnego i sztucznego, betonu, płytek ceramicznych i gresu porcelanowego, gęstych tworzyw sztucznych, drewna i opartych na nim materiałów kompozytowych.
Potrafi poradzić sobie z umiarkowanymi ilościami pracy o niskiej do średniej intensywności. Będzie niezwykle przydatny podczas wykonywania prac demontażowych w przypadku braku sieci elektrycznej. Niezawodny silnik elektryczny obraca wiertnicę do 7500 obr./min. Mocowanie i regulacja pokrowca ochronnego odbywa się bez narzędzi pomocniczych. Ładowarka i akumulator 18 V (uchwyt przesuwny) nie wchodzą w skład zestawu i należy je zakupić osobno.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Ryobi 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Ryobi.
Kup Ryobi R18AG-0
Wszystkie ceny 14 →Ryobi 5133001903 Szlifierka Kątowa 18 V Czarny/Zielony | 238 zł |
Ryobi One+ R18AG-0 | 300 zł |
Akumulatorowa Szlifierka Kątowa R18Ag-0 18V 0*Ah One+ | 309 zł |
Szlifierka kątowa RYOBI R18AG-0 | 317 zł |
Szlifierka kątowa RYOBI R18AG-0 | 317 zł |
Modyfikacje Ryobi R18AG-0
Ceny na Ryobi R18AG-0 |
---|---|---|---|---|
Ryobi R18AG-0 | od 238 zł | 14 oferty | ||
Ryobi R18AG-140S | od 584 zł | 9 oferty |