Młotowiertarka Ryobi R18SDS-0 (5133002305)
Wideo 3Zdjęcia 6 |
Ryobi R18SDS-0
akum. 1 szt.
2.5 Ah
akum. brakTryby pracy:wiercenie udarowe, bez udaru, dłutowanie
Energia udaru:1.3 J
Moment obrotowy:15 Nm
Liczba udarów:5000 ud/min
Prędkość biegu jałowego:1300 obr./min
Rodzaj uchwytu:SDS+
Zasilanie:akumulatorowe, 18 V, brak
Waga:1.65 kg
Kompaktowa i lekka (waga 1,65 kg bez akumulatora) akumulatorowa wiertarka udarowa, przeznaczona do użytku domowego. Za jego pomocą można wiercić w betonie niewielkie otwory (o średnicy do 16 mm) pod montaż gzymsów lub listew przypodłogowych, wyburzać tynk lub płytki oraz wykonywać inne stosunkowo proste prace, które nie wymagają specjalnej siły ani dużej energii udaru. narzędzie. Uchwyt do młota obrotowego Ryobi R18SDS-0 pozwala na zastosowanie różnego rodzaju sprzętu wiertniczego, wiertniczego i udarowego z chwytami SDS+. Wbudowane podświetlenie pomaga podczas pracy w miejscach o niedostatecznym oświetleniu. W tej konfiguracji wiertarka udarowa jest dostarczana bez akumulatora i ładowarki.
Wszystkie dane techniczne
Dane techniczne R18SDS-0
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Ryobi 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Ryobi.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Ryobi R18SDS-0
Wszystkie ceny 11 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Ryobi R18SDS-0 5133002305 Młotowiertarka Udarowa 18V Uchwyt SDS Udar Pneum | 515 zł |
Młotowiertarka RYOBI R18SDS-0 | 521 zł |
Młotowiertarka RYOBI R18SDS-0 5133002305 | 515 zł |
Ryobi R18sds-0 One+cordless Combi Sds-plus Zielony,Czarny 5133002305 | 621 zł |
pokaż 6 ofert
Wideo recenzje
Modyfikacje Ryobi R18SDS-0
Ceny na Ryobi R18SDS-0 |
---|---|---|---|---|
Ryobi R18SDS-125S | od 806 zł | 4 oferty | ||
Ryobi R18SDS-0 | od 461 zł | 11 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →