Будівельний фен Ryobi R18HG-0 (5133004423)
Відео 7Фото 4 |
Ryobi R18HG-0 |
|
Працює від акумуляторів серії ONE+
Комплектація моделей: Ryobi R18HG-0 — ні сумки, акумулятора і зарядного пристрою, R18HG-150S — сумка, акумулятор (18 В, 5 Агод) і зарядний пристрій, R18HG-190S — сумка, акумулятор (18 В, 9 Агод) і зарядний пристрій
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Ryobi 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Ryobi.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Ryobi R18HG-0
Усі ціни 10 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Ryobi R18HG-0 DO-EL-OPA-RYO-005 | 388 zł |
Opalarka RYOBI R18HG-0 | 393 zł |
Opalarka RYOBI R18HG-0 5133004423 | 387 zł |
Opalarka 18 V 5133004423 | 346 zł |
ще 5 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →