Мийка високого тиску Ryobi RY18PW22A-0 (5133004570)
Відео 20Фото 11 |
Ryobi RY18PW22A-0 |
|
Насадка 3 в 1 дає віялове розпилення з кутом 15°, грязьову фрезу і полив (душ)
Акумулятор і зарядний пристрій в комплект не входить
Як подовжити життя мінімийціЯк правильно користуватися мийкою високого тиску, щоб вона прослужила якнайдовше
FAQ про мийки високого тиску: відповіді на часті питанняКраще дізнатися все про мінімийки тут, ніж намагатися добитися щирої відповіді у продавця в магазині
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Ryobi 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Ryobi.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Ryobi RY18PW22A-0
Усі ціни 7 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Ryobi RY18PW22A-0 Akumulatorowa Myjka Środkowego Ciśnienia 18V Dysza Turbo | 552 zł |
Myjka ciśnieniowa RYOBI ONE+ RY18PW22A-0 | 551 zł |
Myjka ciśnieniowa akumulatorowa EZClean 22 barów 18V ONE+ 5133004570 | 599 zł |
Myjka ciśnieniowa RYOBI ONE+ RY18PW22A-0 5133004570 | 600 zł |
Myjka ciśnieniowa akumulatorowa EZClean 22 barów 18V ONE+ | 599 zł |
PISTOLET NATRYSKOWY 18V ONE+RYOBI RY18PW22A-0 | 597 zł |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →