Myjka wysokociśnieniowa Ryobi RY18PW22A-0 (5133004570)
Wideo 20Zdjęcia 11 |
Ryobi RY18PW22A-0 |
|
Dysza 3 w 1 do zraszania wentylatorem 15°, piaskarki i podlewania (prysznic)
Zestaw nie zawiera baterii i ładowarki
Jak przedłużyć żywotność myjki wysokociśnieniowejJak prawidłowo użytkować myjkę wysokociśnieniową, aby służyła jak najdłużej
FAQ dotyczące myjek ciśnieniowych: odpowiedzi na najczęściej zadawane pytaniaLepiej przestudiować wszystko na temat minimyjek tutaj, niż próbować uzyskać szczerą odpowiedź od sprzedawcy w sklepie.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Ryobi 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Ryobi.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Ryobi RY18PW22A-0
Wszystkie ceny 8 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Ryobi RY18PW22A-0 Akumulatorowa Myjka Środkowego Ciśnienia 18V Dysza Turbo | 549 zł |
Myjka ciśnieniowa RYOBI ONE+ RY18PW22A-0 | 549 zł |
Myjka ciśnieniowa akumulatorowa EZClean 22 barów 18V ONE+ 5133004570 | 599 zł |
Myjka ciśnieniowa RYOBI ONE+ RY18PW22A-0 5133004570 | 600 zł |
pokaż 3 oferty
Wideo recenzje
Modyfikacje Ryobi RY18PW22A-0
Ceny na Ryobi RY18PW22A-0 |
---|---|---|---|---|
Ryobi RY18PW22A-125 | od 708 zł | 5 oferty | ||
Ryobi RY18PW22A-140 | od 899 zł | 2 oferty | ||
Ryobi RY18PW22A-0 | od 549 zł | 8 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →