Kompresor Ryobi R18AC-0 4 l akumulator (5133004540)
Wideo 2Zdjęcia 8 |
Ryobi R18AC-0 |
|
Kompresor zasilany jest JEDNYM + akumulatorem (18 V)
Zestaw nie zawiera baterii i ładowarki
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Ryobi 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Ryobi.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Ryobi R18AC-0 4 l akumulator
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Ryobi Kompresor 18V R18AC-0 Zbiornik o Pojemności 4 L Przepływ Powietrza 1 | 1 195 zł |
Kompresor akumulatorowy RYOBI R18AC-0 | 716 zł |
Kompresor akumulatorowy RYOBI R18AC-0 5133004540 | 712 zł |
Bezprzewodowy kompresor 18V 5133004540 | 638 zł |
Ryobi Kompresor Sprężarka Do Kół R18Ac-0 18V Akum. | 1 395 zł |
Bezprzewodowy kompresor 18V | 638 zł |
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →