Nożyce do żywopłotu Ryobi RY18GSA-0 (5133005764)
Wideo 1Zdjęcia 5 |
Ryobi RY18GSA-0 |
|
Zestaw nie zawiera baterii i ładowarki
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Ryobi 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Ryobi.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Ryobi RY18GSA-0
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Ryobi Nożyce do Żywopłotu i Trawy 18V RY18GSA-0 Kompaktowe Nożyce 2w1 OstrConcept 18V ONE plus : zasilaj ten model oraz wszystkie swoje urządzenia i narzędzia do majsterkowania i ogrodnictwa tą samą... więcejbaterią
Szeroki ergonomiczny uchwyt z mikroregulacją Mocny i wygodny chwyt lepsza kontrola maszyny
Wyłącznik bezpieczeństwa Narzędzie uruchamia się tylko wtedy, gdy użytkownik naciska zarówno spust przyspieszenia, jak i wyłącznik bezpieczeństwa
Laserowo cięte ostrza o podwójnym działaniu pozwalają na nieskazitelne wykończenie i mniej wibracji
Szybka wymiana ostrza bez użycia narzędzi Łatwe i szybkie przejście z funkcji nożyc do funkcji rzeźbienia roślin po naciśnięciu Amazon.plZłóż skargę | 345 zł |
Ryobi RY18GSA-0 DO-NARZOA-RYO-056Nożyce akumulatorowe do krzewów i trawy ONE+ 18V Nowe akumulatorowe nożyce do krzewów i trawy RYOBI 18V ONE+ zastępują kultow... więcejy model OGS1822. Są idealne do pielęgnacji oraz formowania krzewów i małych żywopłotów. Kompaktowe i lekkie (ważą zaledwie 1 kg) są jednocześnie wydajne i wygodne, nawet przy konieczności dłuższego czasu pracy. Brak przewodu znacznie podnosi komfort użytkowania, dając wiele swobody. Można je obsługiwać jedną ręką. Posiadają innowacyjną konstrukcję „2 w 1”, która obejmuje łatwo wymienialne ostrze do krzewów 20 cm i ostrze do trawy 10 cm. Oba zrobione z hartowanej stali, są niezwykle trwałe i wytrzymałe, a cięcie dzięki nim jest czyste i dokładne. Świetnym ułatwieniem zastosowanym w tym modelu jest nowy pojemnik, który nie wymaga wyjmowania ostrzy w celu umieszczenia narzędzia w środku. Dlaczego warto? Wszechstronność i wydajność – dzięki dwóm ostrzom z hartowanej stali można zadbać o schludny wygląd trawy i krzewów, a duża prędkość oznacza szybsze koszenie i przycinanie. Łatwość i komfort – beznarzędziowa wymiana ostrza, a także brak przewodu i lekkość nożyc gwarantują wyjątkową wygodę użytkowania. Trwałość i wytrzymałość – dzięki zastosowaniu nowoczesnych, najwyższej jakości materiałów nożyce do krzewów i trawy RYOBI 18V ONE+ posłużą o wiele dłużej niż inne tego typu narzędzia na rynku. Funkcje: Urządzenie „2 w 1”, czyli nożyce jednocześnie do trawy i krzewów, umożliwi zadbanie o wygląd całego ogrodu. Zwiększona prędkość ostrza oznacza szybsze koszenie trawy i lepszą wydajność cięcia drobniejszych żywopłotów, a dzięki ulepszonemu materiałowi ostrza znacznie redukuje się prawdopodobieńs Komputronik.plZłóż skargę | 345 zł |
RYOBI NOŻYCE DO KRZEWÓW i trawy 18V RY18GSA-0 NOŻYCE AKUMULATOROWE DO KRZEWÓW I TRAWY ONE+ 18V SOLO (BEZ AKUMULATORA I ŁADOWARKI) RYOBI RY18GSA-0 Opis produktu Nowe... więcejakumulatorowe nożyce do krzewów i trawy RYOBI 18V ONE+ zastępują kultowy model OGS1822. Są idealne do pielęgnacji oraz formowania krzewów i małych żywopłotów. Kompaktowe i lekkie (ważą zaledwie 1 kg) są jednocześnie wydajne i wygodne, nawet przy konieczności dłuższego czasu pracy. Brak przewodu znacznie podnosi komfort użytkowania, dając wiele swobody. Można je obsługiwać jedną ręką. Posiadają innowacyjną konstrukcję „2 w 1”, która obejmuje łatwo wymienialne ostrze do krzewów 20 cm i ostrze do trawy 10 cm. Oba zrobione z hartowanej stali, są niezwykle trwałe i wytrzymałe, a cięcie dzięki nim jest czyste i dokładne. Świetnym ułatwieniem zastosowanym w tym modelu jest nowy pojemnik, który nie wymaga wyjmowania ostrzy w celu umieszczenia narzędzia w środku. Funkcje Urządzenie „2 w 1”, czyli nożyce jednocześnie do trawy i krzewów, umożliwi zadbanie o wygląd całego ogrodu. Zwiększona prędkość ostrza oznacza szybsze koszenie trawy i lepszą wydajność cięcia drobniejszych żywopłotów, a dzięki ulepszonemu materiałowi ostrza znacznie redukuje się prawdopodobieńs Erli.plZłóż skargę | 321 zł |
Nożyce akumulatorowe do krzewów i trawy ONE+ 18V 5133005764Nowe akumulatorowe nożyce do krzewów i trawy RYOBI 18V ONE+ zastępują kultowy model OGS1822. Są idealne do pielęgnacji oraz f... więcejormowania krzewów i małych żywopłotów. Kompaktowe i lekkie (ważą zaledwie 1 kg) są jednocześnie wydajne i wygodne, nawet przy konieczności dłuższego czasu pracy. Brak przewodu znacznie podnosi komfort użytkowania, dając wiele swobody. Można je obsługiwać jedną ręką. Posiadają innowacyjną konstrukcję „2 w 1”, która obejmuje łatwo wymienialne ostrze do krzewów 20 cm i ostrze do trawy 10 cm. Oba zrobione z hartowanej stali, są niezwykle trwałe i wytrzymałe, a cięcie dzięki nim jest czyste i dokładne. Świetnym ułatwieniem zastosowanym w tym modelu jest nowy pojemnik, który nie wymaga wyjmowania ostrzy w celu umieszczenia narzędzia w środku. Dlaczego warto? • Wszechstronno Oficjalny partner Ryobi RyobiDostawa: w Polsce Złóż skargę | 399 zł |
Nożyce akumulatorowe Solo Ryobi RY18GSA-0 18VNożyce do trawy i krzewów akumulatorowe RY18GSA-0. Wersja bez akumulatora i ładowarki. Leroy MerlinDostawa: w Polsce Złóż skargę | 399 zł |
Nożyce akumulatorowe do krzewów i trawy ONE+ 18V | 399 zł |
RYOBI NOŻYCE DO KRZEWÓW i trawy 18V RY18GSA-0 NOŻYCE AKUMULATOROWE DO KRZEWÓW I TRAWY ONE+ 18V SOLO (BEZ AKUMULATORA I ŁADOWARKI) RYOBI RY18GSA-0 Opis produktu Nowe... więcejakumulatorowe nożyce do krzewów i trawy RYOBI 18V ONE+ zastępują kultowy model OGS1822. Są idealne do pielęgnacji oraz formowania krzewów i małych żywopłotów. Kompaktowe i lekkie (ważą zaledwie 1 kg) są jednocześnie wydajne i wygodne, nawet przy konieczności dłuższego czasu pracy. Brak przewodu znacznie podnosi komfort użytkowania, dając wiele swobody. Można je obsługiwać jedną ręką. Posiadają innowacyjną konstrukcję „2 w 1”, która obejmuje łatwo wymienialne ostrze do krzewów 20 cm i ostrze do trawy 10 cm. Oba zrobione z hartowanej stali, są niezwykle trwałe i wytrzymałe, a cięcie dzięki nim jest czyste i dokładne. Świetnym ułatwieniem zastosowanym w tym modelu jest nowy pojemnik, który nie wymaga wyjmowania ostrzy w celu umieszczenia narzędzia w środku. Funkcje Urządzenie „2 w 1”, czyli nożyce jednocześnie do trawy i krzewów, umożliwi zadbanie o wygląd całego ogrodu. Zwiększona prędkość ostrza oznacza szybsze koszenie trawy i lepszą wydajność cięcia drobniejszych żywopłotów, a dzięki ulepszonemu materiałowi ostrza znacznie redukuje się prawdopodobieńs Erli.plZłóż skargę | 316 zł |
Seria Ryobi ONE+ (akumulatorowe)
od 1 104 zł
akumulatorowa, 18 V, 1 szt., 4 Ah, szerokość robocza 30 cm, trzonek prosty, waga 5.5 kg
od 393 zł
nożyce do żywopłotu, akumulatorowe, 18 V, akumulator brak, protokół komunikacyjny 500 mm, regulacja ostrza tnącego
od 1 470 zł
zestaw: wiertarko-wkrętarka, szlifierka, ładowarka, torba, akumulator: 2 szt., 2 Ah, 5 Ah, 18 V
od 1 149 zł
zszywacz, stykowy, akumulatorowy, 18 V, bez baterii, wyłącznik bezpieczeństwa, podświetlenie LED, zszywka: szerokość do 6.1 mm, długość do 38 mm
od 255 zł
wiertarko-wkrętarka, pistoletowa, 500/1800 obr./min, uchwyt: szybkozaciskowy, Ø 13 mm, tryb udarowy, zmiana kierunku obrotów, hamulec silnika, źródło zasilania: akumulatorowe, 18 V, brak w zestawie
od 708 zł
akumulatorowa, 22 bar, nasadki: uniwersalna 3 w 1, pobieranie wody, akumulator: 2.5 Ah, waga 1.8 kg
od 930 zł
szlifierka kątowa, akumulatorowa, tarcza tnąca 125 mm, 11000 obr./min, beznarzędziowa wymiana, elektroniczne zabezpieczenie silnika, sprzęgło ochronne, rękojeść dodatkowa, walizka
od 461 zł
wiercenie udarowe, 5000 ud/min, bez udaru, 1300 obr./min, dłutowanie, 1.3 J, moc baterii, 18 V, brak w zestawie, podświetlenie, waga 1.65 kg
od 638 zł
bezolejowy, akumulatorowy, brak akumulatora, przy wejściu 50 l/min, 8.3 bar, amplituner: 4 l, napęd bezpośredni
od 455 zł
akumulatorowy, półotwarty, do wkładów: 300 ml, popychacz ząbkowany, ciśnienie: 2200 N, akumulator: 18 V, brak w zestawie, waga 2100 g
od 346 zł
przenośne elektro, akumulatorowe, 4500 obr./min, tarcza: 102 mm, głębokość reza do 22 mm, chłodzenie wodą, bateria: 18 В, brak
od 346 zł
akumulatorowa, bez akumulatora, do 470 °C, 170 l/min, 1 prędkość, waga: 600 g, dysze, 2 szt.
od 280 zł
akumulatorowe, od 1100 skok/min, do 3000 skok/min, długość skoku: 25 mm, skok wahadła, podświetlenie, waga: 2.1 kg
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →
od 349 zł
nożyce do żywopłotu, akumulatorowe, 18 V, 1.5 Ah, akumulator 1 szt., protokół komunikacyjny 400 mm, obrotowy uchwyt
od 324 zł
do krzewów / trawy, akumulatorowe, 18 V, akumulator brak, protokół komunikacyjny 200 mm
od 332 zł
do krzewów / trawy, akumulatorowe, 12 V, 1.5 Ah, protokół komunikacyjny 190 mm
od 250 zł
do krzewów / trawy, akumulatorowe, 18 V, akumulator brak, protokół komunikacyjny 200 mm
od 284 zł
do krzewów / trawy, akumulatorowe, 18 V, akumulator brak, protokół komunikacyjny 200 mm
od 279 zł
do krzewów / trawy, akumulatorowe, 20 V, akumulator brak, protokół komunikacyjny 200 mm
od 363 zł
do krzewów / trawy, akumulatorowe, 18 V, akumulator brak, protokół komunikacyjny 200 mm, regulacja ostrza tnącego, kółka prowadzące
od 419 zł
do krzewów / trawy, akumulatorowe, 7.2 V, 2.5 Ah, akumulator wbudowany, protokół komunikacyjny 180 mm
od 289 zł
do krzewów / trawy, akumulatorowe, 24 V, akumulator brak, protokół komunikacyjny 200 mm
od 253 zł
do krzewów / trawy, akumulatorowe, 18 V, 2 Ah, akumulator 1 szt., protokół komunikacyjny 200 mm
od 385 zł
do krzewów / trawy, akumulatorowe, 18 V, akumulator brak, protokół komunikacyjny 200 mm
od 269 zł
do krzewów / trawy, akumulatorowe, 18 V, akumulator brak, protokół komunikacyjny 200 mm