Кущоріз Ryobi RHT4550 (5133002793)
Відео 1Фото 8 |
Ryobi RHT4550 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Ryobi 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Ryobi.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Ryobi RHT4550
Усі ціни 7 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Ryobi Rht4550 450 W elektryczna maszynka do żywopłotu ostrze 50 cm cięcie | 421 zł |
Nożyce do żywopłotu RYOBI RHT4550 elektryczne | 300 zł |
Nożyce do żywopłotu RYOBI RHT4550 elektryczne 5133002793 | 300 zł |
Nożyce do żywopłotu Ryobi RHT4550 5133002793 | 293 zł |
Nożyce do żywopłotu RYOBI RHT 4550 | 303 zł |
NOŻYCE DO ŻYWOPŁOTU RHT4550 450W | 333 zł |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →