Nożyce do żywopłotu Ryobi RHT4550 (5133002793)
Wideo 1Zdjęcia 8 |
Ryobi RHT4550 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Ryobi 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Ryobi.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Ryobi RHT4550
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Ryobi Rht4550 450 W elektryczna maszynka do żywopłotu ostrze 50 cm cięcie | 421 zł |
Nożyce do żywopłotu RYOBI RHT4550 elektryczne | 300 zł |
Nożyce do żywopłotu RYOBI RHT4550 elektryczne 5133002793 | 300 zł |
Nożyce do żywopłotu Ryobi RHT4550 5133002793 | 293 zł |
Nożyce do żywopłotu RYOBI RHT 4550 | 303 zł |
NOŻYCE DO ŻYWOPŁOTU RHT4550 450W | 333 zł |
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →