Висоторіз Ryobi OPT1845 (5133002523)
Фото 4 |
Ryobi OPT1845 |
|
Акумулятор і зарядка до комплекту не входять.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Ryobi 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Ryobi.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Ryobi OPT1845
Усі ціни 7 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Ryobi Nożyce do Żywopłotu na Wysięgniku 18 V OPT1845 Długość Ostrza 45 cm | 480 zł |
Nożyce do żywopłotu RYOBI OPT1845 akumulatorowe | 560 zł |
Nożyce do żywopłotu RYOBI OPT1845 akumulatorowe 5133002523 | 560 zł |
Akumulatorowe nożyce/przycinarka do żywopłotu 18 V 5133002523 | 549 zł |
Akumulatorowe nożyce do żywopłotu Ryobi OPT1845 18 V 5133002523 | 538 zł |
Nożyce akumulatorowe Ryobi One+ OPT1845 18V 45cm na wysięgniku | 599 zł |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →