Секатор Bosch Professional Pro Pruner (06019K1020)
Відео 2Фото 4 |
Bosch Professional Pro Pruner (06019K1020) |
|
Безщітковий двигун
Модель з артикулом 0 601 9K1 020 без АКБ і зарядного пристрою, а модель з артикулом {,} комплектується акумулятором і зарядним пристроєм
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bosch 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bosch.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Bosch Professional Pro Pruner (06019K1020)
Усі ціни 12 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Bosch Professional system 12V akumulatorowy sekator Pro Pruner maks głębok | 632 zł |
Bosch PRO PRUNER PROFESSIONAL CORDLESS SECATEUR | 725 zł |
Bosch Professional Pro Pruner - Sekator akumulatorowy (06019K1020) | 750 zł |
Sekator akumulatorowy BOSCH Pro Pruner B06019K1020 | 750 zł |
Sekator akumulatorowy BOSCH Pro Pruner B06019K1020 | 750 zł |
ще 7 пропозицій
Відеоогляди
Додаткові функції і можливості секатора Bosch Professional Pro Pruner (06019K1020):
- Габарити: 110x311x56 мм
РекомендуємоПорівняти в таблиці →