Wertykulator Ryobi RY18SFX35A-240 (5133004549)
Zdjęcia 13 |
Ryobi RY18SFX35A-240
Rodzaj:wertykulator
Szerokość robocza:35 cm
Głębokość uprawy:od 2 mm, do 12 mm
Liczba stopni regulacji koszenia:4
Kosz na trawę nie wchodzi w skład opakowania.
Wszystkie dane techniczne
Dane techniczne RY18SFX35A-240
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Ryobi 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Ryobi.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Ryobi RY18SFX35A-240
Wszystkie ceny 9 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Ryobi RY18SFX35A-240 Wertykulator Akumulatorowy z 2 Akumulatorami i Ładowa | 1 839 zł |
Wertykulator akumulatorowy RYOBI RY18SFX35A-240 | 1 839 zł |
Ryobi RY18SFX35A-240 DO-EO-WER-RYO-002 | 1 839 zł |
Wertykulator akumulatorowy RYOBI RY18SFX35A-240 | 1 839 zł |
Wertykulator i areator bezszczotkowy akumulatorowy ONE+ 18 V, z dwoma akum | 2 099 zł |
pokaż 4 oferty
PolecamyPorównaj w tabeli →