Wiertarko-wkrętarka Ryobi R18PD7-0 (5133003941)
Wideo 7Zdjęcia 4 |
Ryobi R18PD7-0 |
|
Model R18PD7-0 jest dostarczany bez akcesoriów, model R18PD7-220B zawiera dwa akumulatory (2 Ah), ładowarkę i walizkę
Uchwyt wiertarski: rodzaje i różniceCharakterystyka różnych rodzajów uchwytów do wiercenia i pracy z elementami złącznymi
Co jest lepsze: wiertarka, śrubokręt czy wiertarka / śrubokręt?Badamy cechy konstrukcyjne i specyfikę użycia takich podobnych, ale wciąż różnych typów elektronarzędzi
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Ryobi 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Ryobi.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Ryobi R18PD7-0
Wszystkie ceny 8 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Ryobi R18PD7-0 bezszczotkowa wiertarka perkusyjna 18 V Hyper Green | 592 zł |
Wiertarko-wkrętarka RYOBI R 18PD7-0 | 639 zł |
Ryobi R18PD7-0 DO-EL-WIE-RYO-014 | 499 zł |
Wiertarko-wkrętarka RYOBI R18PD7-0 | 559 zł |
Wiertarko-wkrętarka RYOBI R18PD7-0 | 559 zł |
pokaż 3 oferty
Wideo recenzje
Modyfikacje Ryobi R18PD7-0
Ceny na Ryobi R18PD7-0 |
---|---|---|---|---|
Ryobi R18PD7-220B | od 722 zł | 6 oferty | ||
Ryobi R18PD7-252S | od 839 zł | 8 oferty | ||
Ryobi R18PD7-0 | od 499 zł | 8 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →