Wiertarko-wkrętarka Ryobi R18PD3-0 (5133002888)
Wideo 4Zdjęcia 8 |
Ryobi R18PD3-0 |
|
Uchwyt wiertarski: rodzaje i różniceCharakterystyka różnych rodzajów uchwytów do wiercenia i pracy z elementami złącznymi
Co jest lepsze: wiertarka, śrubokręt czy wiertarka / śrubokręt?Badamy cechy konstrukcyjne i specyfikę użycia takich podobnych, ale wciąż różnych typów elektronarzędzi
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Ryobi 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Ryobi.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Ryobi R18PD3-0
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Ryobi R18Pd3-0 Wiertarka Zielony/Szary 3346 x 906 x 8071 cm 13 kg | 255 zł |
Wiertarko-wkrętarka RYOBI R18PD3-0 | 308 zł |
Wiertarko-wkrętarka RYOBI R18PD3-0 5133002888 | 330 zł |
Wiertarko-wkrętarka Ryobi R18PD3-0 18 V | 414 zł |
Wiertarko-wkrętarka Ryobi R18PD3-0 5133002888 | 342 zł |
Ryobi Wiertarko-Wkretarka R 18Pd3-0 | 384 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje Ryobi R18PD3-0
Ceny na Ryobi R18PD3-0 |
---|---|---|---|---|
Ryobi R18PD3-215S | od 589 zł | 1 oferta | ||
Ryobi R18PD3-220TAH | od 789 zł | 4 oferty | ||
Ryobi R18PD3-220S | od 607 zł | 6 oferty | ||
Ryobi R18PD3-225S | od 649 zł | 1 oferta | ||
Ryobi R18PD31-242VTA55 | od 865 zł | 1 oferta | ||
Ryobi R18PD3-242S | od 639 zł | 3 oferty | ||
Ryobi R18PD31-252TA55 | od 740 zł | 3 oferty | ||
Ryobi R18PD3-0 | od 255 zł | 7 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →