Wiertarko-wkrętarka Yato YT-82797
Wideo 1Zdjęcia 12 |
Yato YT-82797 akum. 1 szt. 2 Ah akum. brak |
|
Model YT-82797 jest dostarczany bez akumulatora, ładowarki i etui, podczas gdy model YT-82796 jest dostarczany z jedną baterią (2 Ah), ładowarką i etui
Uchwyt wiertarski: rodzaje i różniceCharakterystyka różnych rodzajów uchwytów do wiercenia i pracy z elementami złącznymi
Co jest lepsze: wiertarka, śrubokręt czy wiertarka / śrubokręt?Badamy cechy konstrukcyjne i specyfikę użycia takich podobnych, ale wciąż różnych typów elektronarzędzi
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Yato 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Yato.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Yato YT-82797
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Yato Wiertarko-Wkrętarka Udarowa 18V Li-Ion 42Nm Bezszczotkowa, Bez Akum. | 228 zł |
Wiertarko-wkrętarka YATO YT-82797 | 277 zł |
Wiertarko-wkrętarka YATO YT-82797 | 271 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje Yato YT-82797
Ceny na Yato YT-82797 |
---|---|---|---|---|
Yato YT-82796 | od 405 zł | 5 oferty | ||
Yato YT-82797 | od 228 zł | 4 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →