Мийка високого тиску Yato YT-85930
Відео 2Фото 9 |
Yato YT-85930 |
|
Багатофункціональна насадка має режими точкового розпилення, віялового, полив (душ) і режим для нанесення з миючим засобом
Акумулятор і зарядний в комплект не входить
Як подовжити життя мінімийціЯк правильно користуватися мийкою високого тиску, щоб вона прослужила якнайдовше
FAQ про мийки високого тиску: відповіді на часті питанняКраще дізнатися все про мінімийки тут, ніж намагатися добитися щирої відповіді у продавця в магазині
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Yato 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Yato.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Yato YT-85930
Усі ціни 6 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
YATO Myjka wysokociśnieniowa YT-85930 1 | 330 zł |
Yato YT-85930 DO-SPR-YATO-001 | 379 zł |
Myjka Ciśnieniowa 18V Akumulatorowa 23 Bar Z Zasysaniem | 222 zł |
MYJKA CIŚNIENIOWA 18V AKUMULATOROWA 23 BAR Z FUNKCJĄ ZASYSANIA WODY TAKŻE | 239 zł |
MYJKA CIŚNIENIOWA 18V AKUMULATOROWA 23 BAR Z ZASYSANIEM | 411 zł |
Myjka Ciśnieniowa Yato Yato Myjka Ciśnieniowa 18V Z Zasysaniem Yt-85930 | 221 zł |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →