Myjka wysokociśnieniowa Yato YT-85930
Wideo 2Zdjęcia 9 |
Yato YT-85930 |
|
Wielofunkcyjna dysza posiada tryby natrysku punktowego, wentylatora, podlewania (prysznic) oraz tryb nakładania detergentu
Akumulator i ładowarka nie są dołączone
Jak przedłużyć żywotność myjki wysokociśnieniowejJak prawidłowo użytkować myjkę wysokociśnieniową, aby służyła jak najdłużej
FAQ dotyczące myjek ciśnieniowych: odpowiedzi na najczęściej zadawane pytaniaLepiej przestudiować wszystko na temat minimyjek tutaj, niż próbować uzyskać szczerą odpowiedź od sprzedawcy w sklepie.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Yato 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Yato.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Yato YT-85930
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
YATO Myjka wysokociśnieniowa YT-85930 1 | 330 zł |
Yato YT-85930 DO-SPR-YATO-001 | 379 zł |
Myjka Ciśnieniowa 18V Akumulatorowa 23 Bar Z Zasysaniem | 222 zł |
MYJKA CIŚNIENIOWA 18V AKUMULATOROWA 23 BAR Z FUNKCJĄ ZASYSANIA WODY TAKŻE | 239 zł |
MYJKA CIŚNIENIOWA 18V AKUMULATOROWA 23 BAR Z ZASYSANIEM | 411 zł |
Myjka Ciśnieniowa Yato Yato Myjka Ciśnieniowa 18V Z Zasysaniem Yt-85930 | 221 zł |
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →