Podkaszarka Yato YT-82830
Wideo 1Zdjęcia 6 |
Yato YT-82830
akumulator 1 szt., 2 Ahakumulator brak
Silnik:elektryczny (akumulator)
Akumulator:18 V, 2 Ah, 1 szt.
System cięcia:rotacyjny
Szerokość robocza:30 cm
Kosiarka czy trymer: co lepiej wybrać?Rozważamy nad specyfiką różnego rodzaju sprzętu ogrodniczego do koszenia trawy
Jak wybrać kosiarkęZalecenia i przydatne wskazówki dotyczące wyboru kosiarek do pielęgnacji trawnika
Wszystkie dane techniczne
Dane techniczne YT-82830
|
Kosiarka czy trymer: co lepiej wybrać?Rozważamy nad specyfiką różnego rodzaju sprzętu ogrodniczego do koszenia trawy
Jak wybrać kosiarkęZalecenia i przydatne wskazówki dotyczące wyboru kosiarek do pielęgnacji trawnika
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Yato 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Yato.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Yato YT-82830
Wszystkie ceny 10 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Yato Podkaszarka akumulatorowa 18 V 2 A 1 | 318 zł |
Podkaszarka akumulatorowa YATO YT-82830 | 430 zł |
Podkaszarka akumulatorowa YATO YT-82830 | 347 zł |
YATO Podkaszarka żyłkowa 18v 1x2,0ah li-ion yt-82830 | 412 zł |
Podkaszarka akumulatorowa YATO YT-82830 | 342 zł |
pokaż 5 ofert
Wideo recenzje
Modyfikacje Yato YT-82830
Ceny na Yato YT-82830 |
---|---|---|---|---|
Yato YT-82830 | od 290 zł | 13 oferty | ||
Yato YT-82831 | od 189 zł | 7 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →