Wiertarko-wkrętarka Yato YT-82790
Wideo 1Zdjęcia 6 |
Yato YT-82790 |
|
Zawiera akumulator 18 V (3 Ah), ładowarkę i etui.
Uchwyt wiertarski: rodzaje i różniceCharakterystyka różnych rodzajów uchwytów do wiercenia i pracy z elementami złącznymi
Co jest lepsze: wiertarka, śrubokręt czy wiertarka / śrubokręt?Badamy cechy konstrukcyjne i specyfikę użycia takich podobnych, ale wciąż różnych typów elektronarzędzi
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Yato 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Yato.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Yato YT-82790
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
YATO Wkrętak akumulatorowy YT-82790 14kg | 548 zł |
Wiertarko-wkrętarka Yato YATO WIERTARKO-WKRĘTARKA UDAROWA 18V LI-ION 82790 | 692 zł |
Wkrętarka Udarowa 18V | 343 zł |
Yato Wkrętarka Udarowa 18V YT-82790 5906083084911 | 631 zł |
WKRĘTARKA UDAROWA 18V (75NM) Z BEZSZCZOTKOWYM SILNIKIEM, AKUMULATOREM 3,0A | 373 zł |
WKRĘTARKA UDAROWA 18V | 652 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje Yato YT-82790
Ceny na Yato YT-82790 |
---|---|---|---|---|
Yato YT-82790 | od 343 zł | 6 oferty | ||
Yato YT-82791 | od 497 zł | 6 oferty | ||
Yato YT-82792 | od 562 zł | 1 oferta |
PolecamyPorównaj w tabeli →