Podkaszarka Yato YT-82831
Wideo 1Zdjęcia 5 |
Yato YT-82831
akumulator 1 szt., 2 Ahakumulator brak
Silnik:elektryczny (akumulator)
Akumulator:18 V, brak w zestawie
System cięcia:rotacyjny
Szerokość robocza:30 cm
Zestaw nie zawiera baterii i ładowarki.
Kosiarka czy trymer: co lepiej wybrać?Rozważamy nad specyfiką różnego rodzaju sprzętu ogrodniczego do koszenia trawy
Jak wybrać kosiarkęZalecenia i przydatne wskazówki dotyczące wyboru kosiarek do pielęgnacji trawnika
Wszystkie dane techniczne
Dane techniczne YT-82831
|
Kosiarka czy trymer: co lepiej wybrać?Rozważamy nad specyfiką różnego rodzaju sprzętu ogrodniczego do koszenia trawy
Jak wybrać kosiarkęZalecenia i przydatne wskazówki dotyczące wyboru kosiarek do pielęgnacji trawnika
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Yato 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Yato.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Yato YT-82831
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Podkaszarka akumulatorowa YATO YT-82831 | 209 zł |
YATO Podkaszarka żyłkowa 18v bez akumulatora i ładowarki yt-82831 | 226 zł |
Podkaszarka akumulatorowa YATO YT-82831 | 203 zł |
Yato Podkaszarka Żyłkowa 18V Bez Akumulatora I Ładowarki Yt-82831 | 189 zł |
18V PODKASZARKA BEZ AKUMULATORA Yato YT-82831 - ZYSKAJ RABAT 30 ZŁ | 203 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje Yato YT-82831
Ceny na Yato YT-82831 |
---|---|---|---|---|
Yato YT-82830 | od 295 zł | 11 oferty | ||
Yato YT-82831 | od 189 zł | 6 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →