Myjka wysokociśnieniowa Bosch GHP 5-65 X (0600910600)
Zdjęcia 3 |
Bosch GHP 5-65 X |
|
Mobilna myjka wysokociśnieniowa z kategorii profesjonalnego sprzętu marki Bosch. Przynależność modelu do segmentu Professional wskazuje charakterystyczny niebieski kolor korpusu umywalki. Urządzenie zostało wyposażone w mocny silnik indukcyjny o mocy 2400 W - brak szczotek w jego konstrukcji pozytywnie wpływa na trwałość i niezawodność jednostki napędowej. Stalowy tłok i aluminiowa pompa są również nastawione na długą i intensywną pracę.
Nawiasem mówiąc, mechanizm pompujący Bosch GHP 5-65 X może pochwalić się funkcją samozasysania, dzięki której zlew pobiera wodę z oddzielnych pojemników i zbiorników. Wbudowany filtr na wlocie oczyszcza wodę z gruboziarnistych zanieczyszczeń mechanicznych, zapobiegając uszkodzeniu pompy. Urządzenie można podłączyć do instalacji ciepłej wody użytkowej o temperaturze nośnika do 50°C.
Generalnie model charakteryzuje się wydajnością wymiany wody do 520 l/h, a jego maksymalne ciśnienie wylotowe sięga 160 bar. Pod silnym ciśnieniem wody wszelkie uporczywe zabrudzenia można zmyć, a chemia do czyszczenia pomaga uporać się z najbardziej uporczywymi zabrudzeniami – chemia do prania pobierana jest z osobnego pojemnika. Urządzenie zostało wyposażone w uniwersalną dyszę 3 w 1 z funkcją natrysku wachlarzowego i punktowego, a także niskiego ciśnienia. Do urządzenia dołączony jest wąż wysokociśnieniowy o długości 8 m oraz przewód zasilający o długości 5 m.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Bosch 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Bosch.
Kup Bosch GHP 5-65 X
Wszystkie ceny 10 →Myjka Wysokociśnieniowa Ghp 5-65 X Bosch Professional Maks Ciśnienie 160 B | 3 137 zł |
Bosch GHP 5-65 X DO-EO-MYJ-BOS-003 | 2 699 zł |
Myjka ciśnieniowa BOSCH Professional GHP 5-65 X 0600910600 | 2 589 zł |
Bosch Professional GHP 5-65 X - Myjka wysokociśnieniowa (0600910600) | 2 988 zł |
Myjka ciśnieniowa BOSCH Professional GHP 5-65 X 0600910600 | 2 589 zł |
Jedna z „topowych” minipralek Bosch
Myjka ciśnieniowa Bosch GHP 5-65 X z serii „blue” należy do sprzętu profesjonalnego. Przegląd jego konstrukcji pozwala zrozumieć, dlaczego ta maszyna wyróżnia się na tle domowych minipralek. Jednym z głównych elementów jest bezszczotkowy silnik o mocy 2400 W. Dodatkowo uwagę zwraca pompka, której korpus wykonany jest z anodyzowanego aluminium, a tłoki ze stali nierdzewnej. Złączki do węży wodociągowych i wysokociśnieniowych wykonane są z mosiądzu. Pistolet połączony jest z „włócznią” za pomocą szybkozłącza, co pozwala na zastosowanie różnych akcesoriów dodatkowych. Jedynym minusem jest sposób podłączenia węża do pistoletu, który wymaga użycia klucza płaskiego 17mm do dokręcenia połączenia gwintowego.
Wszystko jest konfigurowalne
Minizlew jest wyposażony w „przecinak do błota” (do usuwania grubych warstw i dużych kawałków brudu) oraz uniwersalną dyszę 3 w 1. Posiada regulowaną dyszę, którą można obracać w lewo lub w prawo, aby zmienić szerokość strumienia od szerokiego „wachlarza” do wąskiego „kropki”. Poruszając końcówką w przód iw tył, można regulować ciśnienie od „miękkiego” do „twardego” (maksymalne ciśnienie osiąga 160 bar, a przepływ wody - 520 l/h). Przy niskim ciśnieniu myjka ciśnieniowa może rozpylać wodę zmieszaną z szamponem samochodowym, detergentem, płynem do prania dywanów lub innymi produktami chemicznymi, „zasysając” ją z puszki przez specjalną rurkę.
Zalety i wady
Myjka ciśnieniowa Bosch GHP 5-65 X może być używany w pozycji poziomej lub pionowej. W celu skuteczniejszego usuwania zabrudzeń można do niego podłączyć ciepłą wodę o temperaturze do 50°C. Urządzenie posiada odpowiednio duże koła ułatwiające jego przemieszczanie, a także teleskopową metalową rączkę. Ten model różni się od nieco tańszego analogu Bosch GHP 5-65 obecnością szpuli do nawijania 8-metrowego węża. Należy jednak zauważyć, że poziom hałasu tego urządzenia jest dość wysoki, ale jest to nieunikniona konsekwencja mocnego silnika.