Мийка високого тиску Bosch Universal Aquatak 125
Відео 14Фото 4 |
Bosch Universal Aquatak 125 |
|
Компактна і продуктивна мінімийка високого тиску серії Aquatak з сімейства побутової техніки Bosch DIY, призначеної для домашніх майстрів. Обладнана п'ятиметровим армованим шлангом високого тиску із захистом від перегину і двома насадками: універсальною регульованою 3-в-1 (віялове розпилення, роторна фреза для бруду і енергійна сфокусована струмінь для найстійкіших забруднень) і піногенератором.
Виробником позиціонується як доступний продукт середньої цінової категорії, орієнтований на застосування в невеликих домогосподарствах. Невелика вага і зручна колісна платформа дозволяє легко транспортувати мийку Bosch Universal Aquatak 125 до місця використання. Ця модель може підключатися до водопроводу або працювати в режимі самовсмоктування з автономних відкритих резервуарів (бочок, відер, каністр).
Надійний насос забезпечує хорошу продуктивність (до 6 л/хв) при значному тиску (максимально до 125 бар) і помірному рівні шуму. Легко впорається з очищенням від забруднень кузова і ходової легкового автомобіля, мотоцикла, моторолера або велосипеда. Здатна оперативно відмити Садовий інвентар і пластикові меблі. Видалить пил з фасадів і стін, парканів і огорож, терас і зовнішніх сходів.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bosch 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bosch.
Купити Bosch Universal Aquatak 125
Усі ціни 8 →Bosch Myjka ci?nieniowa aquatak 125 | 567 zł |
Myjka ciśnieniowa Bosch UniversalAquatak 125 | 517 zł |
Elektryczna myjka wysokociśnieniowa Bosch UniversalAquatak 125 - 1500W | 529 zł |
Myjka wysokociśnieniowa Bosch UniversalAquatak 125 | 689 zł |
Bosch UniversalAquatak 125 myjka wysokociśnieniowa 1500W 125 bar 360 l/h 0 | 590 zł |