Мийка високого тиску Bosch Easy Aquatak 100
Відео 14Фото 7 |
Bosch Easy Aquatak 100 |
|
Легкий і компактний мийний агрегат вагою всього-навсього 3 кг для побутових потреб. Модель заточена «з коробки» під миття вікон, фасадів, присадибних доріжок та інших внутрішньодворових об'єктів по периметру приватного домоволодіння. Потужність движка Bosch Easy Aquatak 100 становить 1200 Вт. Силоньок у «залізного серця» апарата цілком достатньо, щоб забезпечити подачу води з продуктивністю на рівні близько 300 л/годину.
Максимальний тиск водяного струменя впирається в «стелю» 100 бар. З урахуванням компактних габаритів апарата, ці дані викликають повагу. Розпилювальний пістолет підлягає установці на пристрій в будь-якому зручному положенні під кутом 360°, даючи можливість направляти струмінь у важкодоступні місця. Модель має функцію забору води з ємкості, також на її озброєння поставлений водяний фільтр. Зручностей у поводженні з мийкою додають 3-метровий шланг з ПВХ і 5-метровий шнур. Парочку балів у скарбничку плюсів моделі «заносить» можливість справлятися з приладом однією рукою.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bosch 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bosch.
Купити Bosch Easy Aquatak 100
Усі ціни 7 →Bosch Home And Garden Myjka Ciśnieniowa Wielokolorowy 11000W None 06008A7E | 302 zł |
Bosch EasyAquatak 100 270l/h 3m | 319 zł |
Bosch Bosch Myjka easy aquatak 100 1200w | 435 zł |
Myjka ciśnieniowa EasyAquatak 100 Bosch | 292 zł |
Myjka wysokociśnieniowa BOSCH EasyAquatak 100 06008A7E00 | 332 zł |
Bosch EasyAquatak 100 270l/h 3m | 319 zł |
Myjka wysokociśnieniowa EasyAquatak 100 BOSCH | 319 zł |
Інструменти та садова техніка приносять компанії Bosch чималу частку прибутку. Для регулярного догляду за присадибною ділянкою і власноручної мийки автомобіля доведеться ДО РЕЧІ портативний миючий агрегат Easy Aquatak 100.
Портативний форм-фактор
Компактні розміри агрегату дозволяють справлятися з ним однією рукою. А завдяки легкій вазі (близько 3 кг) він без праці піддається перенесенню на місце проведення робіт. Воду мийка бере з централізованого водопроводу або окремостоячої ємності (відра, бочки і т.п.), що розширює горизонти мобільного використання миючого приладу.
Технічна таємниця
Движок в» нутрі " моделі має потужність 1200 Вт. Крутний момент з нього передається на помпу з продуктивності перекачування водних мас до 300 л/год. Максимальний тиск водяного струменя на виході з сопла розпилювального пістолета мийки досягає 100 бар. Цього з лишком вистачає на очищення від бруду доріжок на присадибній ділянці, мийку сміттєвих контейнерів та інших дворових об'єктів. При належній вправності помити з Bosch Easy Aquatak 100 можна і машину. Ось тільки частенько знадобиться перетягувати прилад за собою через невеликої довжини шланга високого тиску (близько 3 м).
Практичні насадки
Поставляється модель укупі з практичною насадкою Bosch 360°, що дозволяє регулювати положення в двох площинах для вибору найбільш підходящої траєкторії розпилення водяного струменя. Також до мінімийки додається насадка-піногенератор у вигляді пластикового бачка об'ємом 450 мл.При використанні спеціалізованих миючих засобів можна в рази скоротити процедуру очищення поверхонь від стійких забруднень і побороти найбільш неподатливу бруд.