Мийка високого тиску Bosch GHP 5-75 X
Фото 5 |
Bosch GHP 5-75 X |
|
Потужний агрегат професійного класу з високою продуктивністю роботи у найсуворіших умовах експлуатації. Мийку допускається використовувати на будмайданчиках і в майстернях, також вона згодиться для підтримки блискучої чистоти автомобілів і навіть човнів. Bosch GHP 5-75 X озброїли потужним асинхронним двигуном на 2600 Вт, надійним та високоміцним латунним насосом. Високий тиск (до 185 бар) та потужний потік води (до 570 л/год) дозволяють досягати ефективних результатів очищення будь-яких водостійких поверхонь.
Насосний механізм у очисника високого тиску може похвалитися функцією самоусмоктування стоячої води. Також миття дозволяється підключати до систем водопостачання. Експлуатувати агрегат допускається як у традиційному вертикальному положенні корпусу, так і горизонтальній орієнтації. Модель комплектується армованим шлангом високого тиску довжиною 10 м і пістолетною трубою розпилювальної з нержавіючої сталі з універсальною насадкою «3-в-1» (віярне розпилення, точкове і розпилення з малим напором для спільного використання з миючою хімією). Автоматична зупинка двигуна та насоса AutoStop зменшує витрати електроенергії та води. Для полегшення маневрування 27-кілограмовий корпус мийки поставлений на колеса транспортування. Водночас очисник високого тиску обладнаний зручною телескопічною ручкою, а на корпусі є додаткове місце для зберігання насадок.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bosch 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bosch.
Купити Bosch GHP 5-75 X
Усі ціни 7 →Myjka Wysokociśnieniowa Ghp 5-75 X Bosch Professional Maks Ciśnienie 185 B | 3 548 zł |
Bosch Professional GHP 5-75 X - Myjka wysokociśnieniowa (0600910800) | 3 562 zł |
Bosch Myjka ghp 5-75x 2600w 185bar 570 l/h | 4 138 zł |
Myjka wysokociśnieniowa BOSCH 185 Bar | 3 870 zł |
MYJKA WYSOKOCIŚNIENIOWA GHP 5-75X | 3 783 zł |
Bosch GHP 5-75 X Professional 0600910800 | 3 147 zł |
Bosch GHP 5-75 X | 3 722 zł |