Мийка високого тиску Bosch Easy Aquatak 110
Відео 9Фото 7 |
Bosch Easy Aquatak 110 |
|
Стартова модель в лінійці мінімийок високого тиску Bosch Aquatak, яка незважаючи на скромні масогабаритні показники «на ура» вирішує левову частку завдань побутового формату по очищенню фасадних стін, тротуарних доріжок, миття велосипедів, мотоциклів та автомобілів. Всередині «малятка» вагою всього-навсього 3 кг трудиться в поті чола продуктивна металева помпа, яка перекачує до 330 л води за годину.
Темп її роботи задає електродвигун потужністю 1300 Вт. У штатну комплектацію Bosch Easy Aquatak 110 включений розпилювальний пістолет з двома знімними насадками, бачок-піногенератор і шланг високого тиску 3-метрової довжини. Струмінь води виривається з сопла пульверизатора під тиском до 110 бар. У числі інших корисностей агрегату «підвезли» функцію всмоктування стоячої води з глибини до півметра. Перед подачею на помпу вода із зовнішніх резервуарів підлягає прогоні через фільтр грубої очистки від великозважених механічних частинок. Маневреності минимойке надають як компактні розміри, так і мережний шнур солідної довжини (5 м).
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bosch 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bosch.
Купити Bosch Easy Aquatak 110
Усі ціни 10 →Myjka ciśnieniowa BOSCH EasyAquatak 110 06008A7F00 | 390 zł |
Bosch EasyAquatak 110 DO-EO-MYJ-BOS-039 | 439 zł |
Myjka ciśnieniowa BOSCH EasyAquatak 110 06008A7F00 | 390 zł |
Bosch Bosch Myjka easy aquatak 110 1300w | 522 zł |
Bosch Professional Easyaquatak 110 Pressure Washing Posrebrzany 06008A7F00 | 482 zł |