Myjka wysokociśnieniowa Bosch Easy Aquatak 100
Wideo 14Zdjęcia 7 |
Bosch Easy Aquatak 100 |
|
Lekka i kompaktowa urządzenie myjąca o wadze zaledwie 3 kg do użytku domowego. Model jest ostrzony "po wyjęciu z pudełka" do mycia okien, elewacji, podwórek i innych przedmiotów na podwórku na całym obwodzie prywatnego gospodarstwa domowego. Moc silnika Bosch Easy Aquatak 100 wynosi 1200 watów. Siła „żelaznego serca” aparatu jest wystarczająca, aby zapewnić dopływ wody o wydajności około 300 l/h.
Maksymalne ciśnienie strumienia wody opiera się na suficie 100 bar. Biorąc pod uwagę kompaktowe wymiary urządzenia, dane te respektują. Pistolet natryskowy można zamontować na urządzeniu w dowolnej dogodnej pozycji pod kątem do 360°, co umożliwia skierowanie strumienia w trudno dostępne miejsca. Model posiada funkcję pobierania wody ze zbiornika, jest również wyposażony w filtr do wody. Wygody w obsłudze zlewu dodaje 3-metrowy wąż PVC oraz 5-metrowy przewód zasilający. Kilka punktów w skarbonce zalet modelu „przynosi” możliwość radzenia sobie z urządzeniem jedną ręką.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Bosch 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Bosch.
Kup Bosch Easy Aquatak 100
Wszystkie ceny 12 →Bosch Home And Garden Myjka Ciśnieniowa Wielokolorowy 11000W None 06008A7E | 302 zł |
Myjka ciśnieniowa BOSCH EasyAquatak 100 06008A7E00 | 319 zł |
Bosch Bosch Myjka easy aquatak 100 1200w | 435 zł |
Bosch Professional Easyaquatak 100 Pressure Washing Posrebrzany 06008A7E00 | 402 zł |
Narzędzia i sprzęt ogrodniczy generują znaczną część zysków Boscha. Do regularnej pielęgnacji ogródka i myjni własnymi rękami przyda się przenośna myjka Easy Aquatak 100.
Przenośny współczynnik kształtu
Kompaktowe wymiary urządzenia pozwalają poradzić sobie z nim jedną ręką. A dzięki niewielkiej wadze (około 3 kg) można go łatwo przenosić na miejsce pracy. Zlew pobiera wodę ze scentralizowanego źródła wody lub oddzielnego pojemnika (wiadra, beczki itp.), co poszerza horyzonty mobilnego użytkowania urządzenia myjącego.
Zaplecze techniczne
Silnik w „wnętrze” modelu ma moc 1200 watów. Moment obrotowy z niego przenoszony jest na pompę o wydajności pompowania mas wody do 300 l/h. Maksymalne ciśnienie strumienia wody na wylocie dyszy pistoletu myjącego wynosi do 100 bar. To w zupełności wystarczy, aby wyczyścić brud ze ścieżek na podwórku, umyć pojemniki na śmieci i inne przedmioty na podwórku. Przy odpowiedniej wprawie można również umyć samochód z Bosch Easy Aquatak 100. Często jednak konieczne jest przeciągnięcie urządzenia za sobą ze względu na krótki odcinek węża wysokociśnieniowego (około 3 m).
Praktyczne załączniki
Model dostarczany jest wraz z praktyczną dyszą Bosch 360°, która umożliwia regulację położenia w dwóch płaszczyznach, aby wybrać najbardziej odpowiednią ścieżkę natrysku dla strumienia wody. Do minizlewu dołączona jest również dysza-spieniacz w postaci plastikowego zbiornika o pojemności 450 ml. Stosując specjalistyczne detergenty można znacznie skrócić procedurę czyszczenia powierzchni z uporczywych zabrudzeń i pokonać najbardziej uporczywe zabrudzenia.