Klucz udarowy Ryobi R18IW7-0 (5133004220)
Wideo 1Zdjęcia 7 |
Ryobi R18IW7-0 |
|
Model R18IW3-0 jest dostarczany bez akumulatora, ładowarki i obudowy, model R18IW3-L15S zawiera jeden akumulator (1,5 Ah), ładowarkę i torbę, a model R18IW3-120S zawiera jeden akumulator (2 Ah), ładowarkę i torbę
Uchwyt wiertarski: rodzaje i różniceCharakterystyka różnych rodzajów uchwytów do wiercenia i pracy z elementami złącznymi
Co jest lepsze: wiertarka, śrubokręt czy wiertarka / śrubokręt?Badamy cechy konstrukcyjne i specyfikę użycia takich podobnych, ale wciąż różnych typów elektronarzędzi
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Ryobi 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Ryobi.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Ryobi R18IW7-0
Wszystkie ceny 8 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Klucz udarowy RYOBI R18IW7-0 | 510 zł |
Ryobi R18IW7-0 DO-EL-KLU-RYO-005 | 549 zł |
Klucz udarowy RYOBI R18IW7-0 | 510 zł |
Ryobi R18iw7-0 Brushless Cordless Czarny 5133004220 | 630 zł |
Klucz udarowy Ryobi R18IW7-0 18 V 1/2" | 825 zł |
pokaż 3 oferty
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →