Wiertarko-wkrętarka DeWALT DCD800NT
Wideo 2Zdjęcia 9 |
DeWALT DCD800NT |
|
Uchwyt wiertarski: rodzaje i różniceCharakterystyka różnych rodzajów uchwytów do wiercenia i pracy z elementami złącznymi
Co jest lepsze: wiertarka, śrubokręt czy wiertarka / śrubokręt?Badamy cechy konstrukcyjne i specyfikę użycia takich podobnych, ale wciąż różnych typów elektronarzędzi
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog DeWALT 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele DeWALT.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup DeWALT DCD800NT
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Dewalt 18 V 2-biegowa wiertarko-wkrętarka akumulatorowa DCD800NT mocna 2-b | 667 zł |
Dewalt CORDLESS DRILL DCD800NT-XJ 18V | 664 zł |
Wiertarko-wkrętarka DEWALT DCD800NT-XJ | 671 zł |
Wiertarko-wkrętarka 18V bez aku i ład DCD800NT | 711 zł |
Wiertarko-wkrętarka DEWALT DCD800NT-XJ | 666 zł |
DeWalt, Wiertarko-wkrętarka 18V bez akumulatora i ładowarki DCD800NT | 662 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje DeWALT DCD800NT
Ceny na DeWALT DCD800NT |
---|---|---|---|---|
DeWALT DCD800E1T | od 1 009 zł | 6 oferty | ||
DeWALT DCD800E2T | od 1 231 zł | 6 oferty | ||
DeWALT DCD800P2T | od 1 279 zł | 8 oferty | ||
DeWALT DCD800NT | od 662 zł | 7 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →