Дриль-шурупокрут DeWALT DCD791NT
Відео 2Фото 16 |
DeWALT DCD791NT |
|
Потужна ударна дриль-шупуповерт з акумуляторним живленням, довговічним безщітковим двигуном і яскравою LED-підсвічуванням. Позиціонується як ручний інструмент верхньої цінової категорії з професійної лінійки DeWALT XR Li-Ion, моделі якої призначені для виконання складальних, монтажно-демонтажних та оздоблювальних робіт підвищеної інтенсивності. Здатна розвивати вражаючий максимальний крутний момент до 70 Нм, якого вистачить для ефективного і швидкого виконання будь-яких перерахованих вище завдань.
Акумуляторна дриль-шурупокрут DeWALT DCD791NT обладнана практичним швидкозажимним патроном, який розрахований на установку оснастки з хвостовиком діаметром до 13 мм Надійний обслуговує безщітковий мотор стійкий до перевантажень і працює в парі з двошвидкісним планетарним редуктором. Перша швидкість (до 600 об/хв) призначена для роботи з шурупами, саморізами, гвинтами і конфирматами. На другій швидкості частота обертання патрона може досягати 2000 об/хв, що дозволяє швидко свердлити невеликі отвори в сталях, сплавах кольорових металів, дереві і полімерах. Інструмент комплектується фірмовим пластиковим кейсом, але акумулятори та ЗП купуються окремо.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог DeWALT 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі DeWALT.
Купити DeWALT DCD791NT
Усі ціни 6 →Dewalt Dcd791Nt-Xj Wkrętarka Żółty/Czarny 18V | 522 zł |
Dewalt 18V XR Brushless Drill Driver - Bare Unit | 525 zł |
Dewalt Dewalt Wiertarko-wkrętarka 18v 70/27nm bez akumulatowów i ładowarki | 793 zł |
Wiertarko-wkrętarka Dewalt DCD791NT 18 V | 613 zł |
Dewalt Dcd791nt 18v Cordless With Case Żółty | 549 zł |
Akumulatorowa wiertarko-wkrętarka DEWALT DCD791NT | 747 zł |
Модификації DeWALT DCD791NT
Ціни на DeWALT DCD791NT |
---|---|---|---|---|
DeWALT DCD791D2 | від 808 zł | 10 пропозицій | ||
DeWALT DCD791L2T | від 1 750 zł | 2 пропозиції | ||
DeWALT DCD791P2 | від 948 zł | 8 пропозицій | ||
DeWALT DCD791P3A | від 1 805 zł | 1 пропозиція | ||
DeWALT DCD791NT | від 522 zł | 7 пропозицій |