Дриль-шурупокрут DeWALT DCD777S2T
Відео 3Фото 19 |
DeWALT DCD777S2T |
|
Потужна і зручна двошвидкісний дриль-шурупокрут з акумуляторним живленням і підсвічуванням. Являє собою одну з порівняно недорогих моделей сімейства XR, призначених для професійного використання. Відрізняється вражаючим максимальним обертовим моментом 65 Нм, якого достатньо для виконання абсолютної більшості типових монтажно-складальних, демонтажних, оздоблювальних і будівельних робіт.
Оснащується зручним фірмовим швидкозатискним патроном, що дозволяє виконувати оперативну зміну біт і свердел діаметром від 1,5 до 13 мм. Дриль-шурупокрут DeWALT DCD777S2T обладнана високотехнологічним і надійним безколекторним двигуном, якісним редуктором з довговічними сталевими шестернями і може працювати в двох швидкісних режимах. Закручування і викручування шурупів/саморізів/гвинтів виконується на першому з них (0-500 об/хв).
Друга швидкість розкручує патрон від 0 до 1750 об/хв і такий широкий діапазон відмінно підходить для свердління різних матеріалів, від конструкційної сталі до м'яких порід дерева і полімерів. Під час роботи з кріпленнями в м'яких матеріалах буде корисна 15-и позиційна муфта, що обмежує максимальний момент затягування. У стандартний комплект включені два фірмових акумулятора XR Li-Ion ємністю 1,5 Агод (18В), швидкий зарядний пристрій для організації безперебійної роботи і кейс системи TSTAK.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог DeWALT 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі DeWALT.
Купити DeWALT DCD777S2T
Усі ціни 10 →DEWALT Wiertarko-wkrętarka 18V w zestawie z dwoma akumulatorami 15 Ah DCD7 | 721 zł |
Wiertarko-wkrętarka DEWALT DCD777S2T-QW | 859 zł |
Wiertarko-wkrętarka 18V DCD777S2T DeWalt / 2 x 1,5Ah | 859 zł |
Dewalt Dewalt Wiertarko-wkrętarka 18v 65/26nm 2x1,5ah li-ion brushless dcd | 980 zł |
Модификації DeWALT DCD777S2T
Ціни на DeWALT DCD777S2T |
---|---|---|---|---|
DeWALT DCD777S2T | від 721 zł | 10 пропозицій | ||
DeWALT DCD777D2T | від 823 zł | 7 пропозицій | ||
DeWALT DCD777L2T | від 996 zł | 4 пропозиції | ||
DeWALT DCD777M2T | від 1 150 zł | 1 пропозиція |